Tamamen Devlet Destekli Eğitim & Dil ve Konuşma Terapisi Hemen Başvurun

Dilses

Hakkımızda

Özel İzmit Dilses Konuşma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

5 Yıllık Deneyimlerimizle Etkili Eğitim ve Hızlı Başarı

Özel İzmit Dilses Konuşma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2022 yılında Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde 4 Dil ve Konuşma Terapisti ile 1 Fizyoterapist tarafından kurulmuştur. İzmit'te Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi odaklı yaklaşım ile özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan çocuklara ve yetişkin bireylere ihtiyaç duydukları profesyonel desteği vermek amacı ile kurulan ilk ve tek rehabilitasyon merkezidir.

İstanbul, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Ergene, Lüleburgaz ve Kızılpınarda toplamda 7 kurumda edinilmiş derin bilgi birikim ve tecrübeler ile açılan Özel İzmit Dilses Konuşma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi eğitim odaklı yaklaşımı, hızlı ve sağlam temellere dayanan eğitim stratejileri ve danışanları her zaman bir adım öteye götürmeyi hedeflemektedir. Oluşmuş derin bilgi birikim ve deneyim ile binlerce çocuğa benlik duygusu kazandırarak ve  yaşamlarını olabildiğince bağımsız şekilde sürdürebilmelerine yardımcı olarak çocuklara ve ebeveynlerine yönelik birçok hizmeti ifa etmiştir.

Gelişimsel dil bozukluğu, edinilmiş dil bozuklukları (afazi, apraksi), çocukluk çağı kekemelik, yetişkin kekemelik, otizm ve down sendromuna bağlı olan dil ve konuşma bozukluklarının yanında zihinsel engel, gelişimsel bozukluklar, otizm, kineziyolojik bantlama, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi bir çok alanda alanında uzman eğitimci kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz tamamen devlet desteklidir.

Dil ve Konuşma Terapisi

Gecikmiş dil ve konuşma, afazi, apraksi, dizartri, artikülasyon ve fonolojik bozukluklar (harf söyleyememe), ses bozuklukları, yetişkinlik kekemelik, çocukluk çağı kekemelik.

Özel Eğitim

Zihinsel engel, down sendromu, işitme engellilerde eğitim, görme engellilerde eğitim, otizm, okuma yazma güçlüğü, öğrenme güçlüğü, bireysel eğitim, grup eğitimi, okul başarısızlığı.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Denge ve yürüme eğitimi, hemipleji, elektro terapi, refleksiyoloji, uzay terapisi, pediatrik tedavi, duyu bütünleme, fiziksel eng

Call Now ButtonHemen Ara